Silecek Değişimi

Silecek Değişimi

Oto silecek lastikleri, yağmurlu, karlı veya buzlu havalarda görüş açısını korumak için önemlidir. Kullanıma bağlı olarak zamanla aşınıp, sertleşip yada çatlayabilen oto silecekleri, sürüş güvenliğini korumak adına düzenli olarak değiştirilmesi gerekmektedir.

Silecek lastikleri 6 ayda bir veya yılda iki kez değiştirilmelidir.

Silecek lastikleri aşınmış, sertleşmiş veya çatlamışsa hemen değiştirilmelidir.

Silecek lastikleri camda iz bırakıyorsa veya gıcırdıyorsa değiştirilmelidir.

Silecek lastikleri donmuşsa veya buz tutmuşsa değiştirilmelidir.
Performansını kaybetmiş silecekler zorlu hava koşullarında cam temizleme görevini yerine getiremeyeceği için trafik güvenliği ve sürücü görüş mesafesini etkileyeceği için beklenmedik sorunlara yol açabilir. Bu sebeple kontrol ve silecek değişimi işlerinin mutlaka bir o
to servis bünyesinde yapılması güven teşkil edecektir.

Aracın markasına, modeline ve yılma modeline uygun, doğru silecek lastiği seçimi, ön veya arka cam için özel olarak tasarlanan silecek çeşitlerinin belirlenmesi, iklime uygun oto cam sileceği seçimi gibi kriterler oto servisler tarafından belirlenen ve bilinerek uygulanan silecek değişimi çalışmaları arasındadır. Halkalı silecek değişimi hizmetimiz ile her marka ve model araç için uygun silecek değişimi ve oto silecek lastiği değiştirme hizmeti sunuyor, bölgede seçkin hizmetler sunmaya devam ediyoruz. 

İlgili Konular

Müşür Arızası

Müşür Arızası

Rehbere git

Akünün Bozuk Olduğunu Nasıl Anlarız?

Aküler araç çalışma düzeneklerinde pek çok aksam arasında akımın sağlanması için güç kaynağı konumunda yer alır. Bu bakımdan herhangi bir sorun olduğunda akünün bozuk olduğunu nasıl anlarız öğrenmek için bu kaynak hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. Akülerde bakım işlemleri acil müdahale durumları ve arızalar haricinde periyodik olarak gerçekleştirilir. Akü bakımların periyodik şekilde yapılmasının sunduğu katkılardan bazıları şu başlıklardan oluşmaktadır:

Rehbere git
Akünün Bozuk Olduğunu Nasıl Anlarız?
Küçükçekmece Oto Sanayi

Küçükçekmece Oto Sanayi

Küçükçekmece oto sanayi İstanbul’da oldukça faal ve işlek bir hizmet adresidir.

Rehbere git

Silindir Kapağı Çatlağı

Rehbere git
Silindir Kapağı Çatlağı