Ecem Otomotiv Hakkında

Ecem Otomotiv Hakkında

Ecem Otomotiv, her marka model araç için tamir işlemleri yapan Bosch yetkili servistir. Kurulduğu günden bu yana deneyimli kadrosuyla hizmetlerine devam eden firma, kalite ve güven konusunda namını duyurmuştur.

Eski yeni fark etmeden  her araca hizmet vermesi firmanın kısa süre içinde büyümesine olanak tanımıştır. Serviste her aracın alması gereken, rutin bakımlar için oluşturulmuş bölümler vardır. Bu bölümlerde alanında uzman ekipler çalışmaktadır.  Bakım ve onarım sırasında kullanılan  her ekipman  son teknoloji  ürünlerden seçilmiştir.  Bunun yanında firma  araç bakım konusunda çıkan güncel hizmetleri takip etmekte ve  vakit kaybetmeden bünyesine katmaktadır. 

Garanti ve Kasko

Araçların alması gereken bakımlar kalite standartları gözetilerek verilmektedir.  Araca takılacak her yeni parça firma standartlarında üretilmiş orijinal parçalardır.  Bakım ve onarım sırasında yapılan her işlem aracın kasko bilgilerine göre verilmektedir. Bu anlamda araç sahibinin bilgisi dışında her hangi bir işlem uygulamaktan kaçınılmakta aksine araç sahibi işlemlere dahil edilmektedir. 

İletişim


Servis,  her araç sahibinin ulaşabileceği bir konumdadır.  Bu ulaşılabilirlik  sadece hizmet anlamında değil iletişim anlamında da devam etmektedir.   Araç sahiplerinin aklındaki her soru doğru bir şekilde cevaplandırılmakta ve her anlamda bilgilendirilmektedir.
 Bu anlamda firma olarak hizmetlerimize 7/24 çalışan bir iletişim ekibiyle başarılı bir şekilde devam etmekteyiz. Sizde aracın değer kaybetmeden üst kalite de bir hizmet almasını istiyorsanız, Ecem Otomotive başvurabilirsiniz.