Küçükçekmece Mercedes Servisi

Küçükçekmece Mercedes Servisi

Küçükçekmece Mercedes Servisi 'nin son teknoloji yetkili servis merkezi, İstanbul'da oldukça elverişli bir konumdadır. Özellikle sizin için usta sertifikalı eğitimli servis danışmanları ve teknisyenlerden oluşan servis ekibimiz var. Böylece servisimiz, aracınızın sorununu mümkün olan en kısa sürede doğru bir şekilde çalışır. Bakım ve onarım sağlayarak size zahmetsiz bir deneyim sağlamayı taahhüt eder. Ücretsiz yerinde park etme, teslim alma ve teslim etme seçeneklerimiz ve Mobil Hizmet'ten ücretsiz vale hizmetimizden yararlanın!
Çeşitli servis ve onarımları uygun fiyata sunuyoruz.

  • Lastik mağazası – tüm lastik ve jant değiştirme ihtiyaçlarınız için
  • Acil kaza merkezi – bu beklenmedik olaylar için
  • Servis ve parça spesiyalleri – aracınızın ihtiyaç duyduğu parça ve hizmetlerde daha uygun fiyatlar için
  • Orijinal parçalar – aracınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır ve garantilidir

Küçükçekmece Mercedes Servisi

Neden Küçükçekmece Mercedes Servisi

Neden Küçükçekmece Mercedes Servisi

Küçükçekmece Mercedes Servisi'de tüm ekibimizi yerinde bulacaksınız. Özellikle güler yüzlü müşteri hizmetini bulacaksınız! Bunun yanında, Teknisyenlerimiz, Mercedes-Benz'inizi  yollarında en iyi durumda tutmanıza yardımcı olacaktır.Üstelik bakım onarım sonrası sizn için servis sorularınızı yanıtlamak için buradayız.

Uzman Teknisyenler

Gelişmiş ve sürekli eğitim ve geliştirme ile teşhis teknisyenlerinden oluşan ekibe sahibiz. Böylece gözünüz arkada kalmaz. Teknisyenlerimiz özellikle Mercedes-Benz'inizin en iyi şekilde çalışmaya devam etmesini sağlayacak beceri, bilgi birikimi ve anlayışa sahiptir.

Orijinal Mercedes-Benz Parçaları

Hassas uyum ve bitiş için üretilen ve 2 Yıllık Parça Sınırlı Garantisi ile desteklenen Mercedes Benz Servisimizde Orijinal Mercedes-Benz parçaları, aracınızdan beklediğiniz performansı, yol tutuşunu ve bütünlüğünü korumak için tasarlanmıştır.

İç huzur

Servis sözleşmelerimiz, 4 yıla kadar tamamen kapsanan parça ve işçilikle güvenle araç sürmenizi sağlar. Küçükçekmece Mercedes Servisi merkezimizde düzenli bakım ve bakımın aracınız için nasıl bir fark yaratabileceğini öğrenmek için sizi ziyaretimize bekliyoruz. Küçükçekmece Mercedes Servisi 'nin son teknoloji yetkili servis merkezi, İstanbul'da oldukça elverişli bir konumdadır. Burada, usta sertifikalı eğitimli servis randevunuzu bugün planlayın! Bir ziyarette neden İstanbul'daki sürücüler için Mercedes-Benz servis merkezi olduğumuzu anlayacaksınız!

Neden Küçükçekmece Mercedes Servisi

Küçükçekmece Mercedes Servisi Motor Yağı Değişimi

Küçükçekmece Mercedes Servisi Motor Yağı Değişimi

Doğru motor yağının kullanılması motorunuzun sorunsuz çalışmasını sağlar. Özellikle yağdan tasarruf etmek isteyen ve araç performansını korumak isteyen araç sahipleri buna önem vermelidir. Fakat ne yazık ki yerel servisler kimi zaman bu konuya dikkat etmez. Küçükçekmece Mercedes Servisi her zaman kılavuzda önerilen motor yağını kullanır. Böylece motor yağı, motorunuzdaki metal yüzeylerin aralarında ayırıcı bir yağ filmi oluşturur. Böylelikle aşınma engellenmiş olur. Ayrıca ısıyı dağıtır ve aşınmayı azaltarak motoru korur. Koluman Mercedes Servis ile en iyi hizmeti alacaksınız.
 
Bunun da ötesinde, iyi motor yağı, onları süspansiyon halinde tutarak kir birikmesini ve tortu oluşumunu engeller. Ayrıca çamura karşı koruma sağlayabilir ve oksidasyonla savaşarak motorunuzun korozyonunu en aza indirir. Baz yağ %99,5 saftır ve kirlilik içermez, bu da yakıt ekonomisinin korunmasında nihai temizleme etkisi ve maksimum performans sağlamaya yardımcı olur.
Küçükçekmece Motor yağ değişimi hizmetinde , servisimizde üst kalite malzemeler kullanılmaktadır. 
Doğru yağ seçimi;

  • Daha hızlı motor ısınması için daha hızlı yağ akışı
  • Soğuk havalarda daha kolay çalıştırma
  • Aşırı sıcaklıklarda yağın performansını koruyun
  • %3'e varan yakıt ekonomisi
  • İyileştirilmiş piston temizliği

Küçükçekmece Mercedes Servisi Motor Yağı Değişimi