Küçükçekmece Honda Servisi

Küçükçekmece Honda Servisi

Honda'nız onarım veya rutin bakım gerektirdiğinden güvenilir bir servis arıyorsunuz. Bu nedenle Küçükçekmece Honda Servisi bayimiz eksiksiz bir Honda servis merkezi olmaktan gurur duyar. Yağ değişimlerinden ve lastik rotasyonlarından çarpışma sonrası gövde hasarı onarımına kadar uzman ekibimizle çalışırız. Ayrıca fabrikada eğitim almış teknisyenlerimiz için hiçbir servis görevi çok büyük veya çok küçük değildir.
Küçükçekmece Honda Servisi bakım onarım kısmını ziyaret eden müşterilerimiz disiplinimize hayran kalıyor. Honda civic periyodik bakım fiyatları 2022 özel avantajlarını da göz ardı etmeyin. Ayrıca sadece danışmak ve bilgi almak için bile merkezimize gelebilirsiniz. Teknik ekibimizin önerdiği fabrikada programlanmış bakımlar hakkında geniş bilgi alabilirsiniz. Bununla birlikte, aracınız için en iyi lastikler ve hava yastığı geri çağırma ve değiştirme hakkında da size bilgi verebiliriz.
Merkezimizin en önemli özelliği Honda tarafından onaylanmış yerel bir tesis olmasıdır. Bu birçok açıdan güvenli olduğumuzun kesin kanıtıdır. Teknisyenlerimiz Honda konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşur. Şeffaf fiyatlandırma konusundaki prensiplerimiz sayesinde, ödeme konusunda beklenmedik zararlarla karşılaşmazsınız.

Küçükçekmece Honda Servisi

Çalışma Saatlerimiz ve Hizmetlerimiz

Çalışma Saatlerimiz ve Hizmetlerimiz

Aracınızı yeni gibi çalışır durumda tutmak için ihtiyacınız olan tüm Honda bakım hizmetlerini sunuyoruz! Ayrıca, rahatınız için hizmet saatlerimizi Pazartesiden Cumartesiye 07:00 ile 19:00 arasında açık olacak şekilde uzattık. Küçükçekmece Honda Servisi saatlerimiz içinde Honda'nızı bize getirebilirsiniz; veya sertifikalı Teknisyenlerimizden birinin aracınızı alması ve iş bittiğinde size teslim etmesi için bir zaman planlayabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki Honda hizmetlerini de sunuyoruz:

  • Yağ Değişiklikleri
  • Lastik Rotasyonları
  • Pil Değiştirme/motor parçaları
  • Fren Muayeneleri
  • Lastik Hizalamaları
  • Ve çok Daha Fazlası!
Honda'nızın bakımı onarımını yaptırmak için Küçükçekmece Honda civic Servisi merkezini ziyaret etmeniz gerektiğinde, servis teknisyenlerimizin ne kadar özel olduğunu göreceksiniz. Yüksek eğitimlidirler ve Honda modellerinin tüm ayrıntılarını ve aracınızın ihtiyaç duyacağı hizmet türünü bilirler. Honda'nıza bakım yapmadan önce aracınıza yapılacak her şeyi anladığınızdan ve servis planının ne olduğunu bildiğinizden emin olacağız. Honda servis istanbul için en yetenekli personelleri ile hizmetinizde.

Çalışma Saatlerimiz ve Hizmetlerimiz

Orijinal Honda Parçaları

Orijinal Honda Parçaları

Küçükçekmece Honda Servisi olarak mümkün olduğunda orijinal Honda orijinal ekipman üreticisine ait parçaları kullanıyoruz. OEM (Orijinal Ekipman Üreticisine ait) parçaları, aracınızın üretildiği parçalarla aynıdır ve çalışması garantilidir. OEM parçaları kullanmak aynı zamanda aracınızın garantisinin geçerli kalacağı anlamına gelir; bu, satış sonrası parçalarda her zaman geçerli değildir. Ayrıca yağ değişiminde bile, her iki parçada da tam kalite ve buna harcanan emeğin deneyimi garanti edilir.
Tüm bunların yanında arabanızın ses, titreşim veya benzeri bir şey yapmasından endişe ediyorsanız teknisyenlerimizle birlikte bir test sürüşüne çıkabilirsiniz. Bu konuda pratik deneyime önem veriyoruz. Çoğu geri dönüş doğrudan endişenin yanlış anlaşılmasından kaynaklandığı için bu son derece önemlidir. Test sürüşleri, sizin ve teknisyenimizin tam olarak neyin onarılması gerektiği konusunda anlaşmaya varmanızı sağlar. Küçükçekmece Honda Servisi olarakamacımız, aracınızı her seferinde ilk seferde doğru şekilde tamir etmektir.

Orijinal Honda Parçaları