Küçükçekmece BMW Servisi

Küçükçekmece BMW Servisi

Küçükçekmece BMW Servisi merkezimizde, geniş bir envanter , harika fırsatlar ve tabii ki olağanüstü otomotiv servisi sizi bekliyor. Böylelikle, uzman bakım onarım şartlarını sağlayabiliyoruz. Bu sayede sürücünün BMW deneyimini en üst düzeye çıkarmaya kararlıyız.

BMW, ince ayarlı mühendislik ve usta işçiliğe sahip üstün bir makinedir. Özellikle bu motorların bakımı söz konusu olduğunda çok servise güvenebilirsiniz. Çünkü bu motorların tekniği, BMW motorunun mekaniğine aşina olan eğitimli bir profesyonel gerektirir. Şanslısınız, Küçükçekmece BMW Servisi'nde aracınızı ilk günkü gibi tutmanıza yardımcı olacak çok sayıda BMW Sertifikalı Oto Tamir Teknisyenimiz var.

Küçükçekmece BMW Servisi

Servisimizde BMW´niz Bosch Güvencesinde

Servisimizde BMW´niz Bosch Güvencesinde

İster SUV, sedan, sportif coupe olsun BMW aracınızı tam performansında görmek istersiniz. Aracınızın ilk günkü performansını sağlamak için bakımlarını düzenli yaptırmalısınız. Bu konuda  Küçükçekmece BMW Servisi aracınızı en iyi şekilde onarır ve bakımını yapar. Aracınızı uzun yıllar ve kilometrelerce uzun ömürlü tutmanın basit ama etkili yollarını biliyoruz. En bati haliyle; aracın sağlıklı olduğundan emin olmak için yağ değişikliklerini, lastik rotasyonlarını, sıvı eklemelerini kapsamlı şekilde inceleriz. Bununla birlikte, önleyici bakımın yapılmaması, sorunun daha da kötüleşerek büyük bir soruna dönüşmesine neden olabilir. Bu da yolun kenarında kalmanıza sebep olacaktır. Daha da kötüsü, aracınızda pahalı onarımlarla karşı karşıya kalma olasılığına yol açabilir. Küçükçekmece BMW Servisi düzenli bakımlarıyla, aracınızın en iyi ve en verimli şekilde çalışmasını sağlarken pahalı onarımlardan kaçınırsınız. Bmw Servis İstanbul için bizi arayın.

Servisimizde BMW´niz Bosch Güvencesinde

BMW Servis Olanakları

BMW Servis Olanakları

Dürüst ve açık sözlü Küçükçekmece BMW Servisi teknisyenlerimiz her zaman avantajlı yolu seçer ve araç bakımına yönelik şeffaf fiyatlandırmamız sayesinde zorlu durumlarda kalmazsınız. İstanbul çevresindeki BMW sürücülerinin güvenini kazanmak için her zaman ekstra yol kat ediyoruz. En son teknolojiye sahip  merkezimiz, aracınıza en yüksek kalitede bakımı sağlamak için gereken tüm özel araç ve ekipmanlara sahiptir ve otomotiv deneyiminizi keyifli hale getirmek için çok çeşitli olanaklar sunuyoruz. Örneğin:

  • Araç bırakma
  • Ödünç Araç Filosu
  • Özel İş İstasyonları
  • İkramlar
  • Yağ ve Soğutma Sıvısı İlaveleri
  • Lastik Hava Basıncı Ayarları
  • Araç Muayene Raporları
Ayrıca misafirlerimizin ve çalışanlarımızın güvenliği için, tüm kişisel eşyaların ve çöplerin araçtan inmeden önce araçlardan uzaklaştırılmasını rica ederiz. Servisten önce ve sonra her aracı dezenfekte ediyoruz, içinde bir şey kalırsa bu, ekibimizi riske atar.

BMW Servis Olanakları